Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Leptaná váza

A58/433

LEPTANÁ VÁZA

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 20. léta 20. stol.
Váza širokého těla s dlouhým štíhlým krkem a mírně rozšířeným hrdlem, bezbarvé sklo vrstvené žlutým a oranžovým, odleptávaný a barevnými emaily (v odstínech oranžové, hnědé a žluté) malovaný krajinný dekor. V. 22 cm. Značeno v obrazové ploše: „Richard“ (značka produktů zakázkové výroby pro francouzské objednavatele: E. Etling, J. Jouve). Stav A.