A58/440
VÁZA ŽENY A MUŽI SE SATYRY
Čechy, Železný Brod, firma Rudolf Hloušek, 30.-40. léta 20. stol.
Váza z umělecky lisovaného žlutého citrínového matovaného skla, vyšší patka a okraj vybroušeny do dvanácti faset, resp. obloučků, plášť zdoben figurálním reliéfním vlysem s trojicí tančících párů doprovázených satyry hrajícími na píšťaly na pozadí vinné révy.
V. 21,5 cm.
Neznačeno.
http://www.schubert-crystal.com/historicka-sbirka/rudolf-hlousek-29/