A58/447
ŽARDINIÉRA ART DECO
Čechy, Nový Bor, 20.-30. léta 20. stol.
Mísa oválného půdorysu z bezbarvého skla, broušená, přejímaná medově zlatavou lazurou, fasetovaná a v horní plovině pláště členěná 12 stupňovitými kosočtvercovými poli, dno zdobeno motivem hvězdice.
D. 19 cm, š. 9 cm, v. 8,3 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.