A58/500
BROŽ
Evropa, 20. stol.
Brož-závěs ze žlutého zlata a stříbra ve tvaru vážky tvořené z pohyblivých článků, křídla celoplošně vykládána broušenými safíry, rubíny a smaragdy, tělo pak také drobnými diamanty v pavé o celkové váze ca 1,6 ct. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
925/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 36,62 g, z toho Au ca 9 g, Ag ca 7 g, d. 7,5 cm, š. 9 cm.
Stav A/B.