A58/501
ZÁVĚS S DIAMANTY
Rusko, 20. stol.
Závěs v secesním tvarosloví ze žlutého zlata a stříbra, osazený perlou a ca 50 diamanty různých velikostí o celkové vypočtené hmotnosti ca 1 ct, zavěšený na jemném řetízku ze žlutého zlata. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
950/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 13,68 g, z toho Au ca 10,8 g, Ag ca 1,4 g, d. 7 cm, š. 4,7 cm.