Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Brož a náušnice

A58/504

BROŽ A NÁUŠNICE

1. pol. 20. stol.
Brož ve tvaru mašle ze žlutého zlata, osazená centrálním rubínem a jemně gravírovaná, čsl. puncovní značka Z-34 (cizí zboží). Dětské náušnice z oranžového zlata, osazené rubíny, R-U puncovní značka Z-29, zapínání: dětská brizura. Au ryzost 580/1000. Celková (hrubá) hmotnost 2,3 g, d. 4,3 cm (brož) a 1,8 cm (náušnice). Stav A-B.