A58/505
NÁRAMEK SE SMARAGDY
Evropa, 20. stol.
Náramek ze žlutého zlata a stříbra tvořený z 15 oválných článků osazených vždy centrálním smaragdem (o celkové váze ca 15 ct) a okolo drobnými diamanty, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ruskou puncovní značkou s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
950/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 19,43 g, z toho Au ca 3,5 g, Ag ca 1,5 g, d. 18,5 cm.