Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Náramek se smaragdy

A58/505

NÁRAMEK SE SMARAGDY

Evropa, 20. stol.
Náramek ze žlutého zlata a stříbra tvořený z 15 oválných článků osazených vždy centrálním smaragdem (o celkové váze ca 15 ct) a okolo drobnými diamanty, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ruskou puncovní značkou s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 950/1000. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 19,43 g, z toho Au ca 3,5 g, Ag ca 1,5 g, d. 18,5 cm. Stav A.