A58/516
PRSTEN S PERLOU
Evropa, 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata a stříbra osazený velkou nepravidelnou bílou perlou a 46 bílými kameny, převážně diamantovými routami (ca 40). Značeno ruskou puncovní značkou s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
950/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 6,9 g, z toho Au ca 1,8 g, Ag ca 1,7 g.
Velikost prstenu: Velikost prstenu 54