Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Prsten se dvěma perlami

A58/517

PRSTEN SE DVĚMA PERLAMI

Prsten ze žlutého zlata a stříbra osazený dvojicí nepravidelných perel hruškovitého tvaru a stovkami drobných diamantů v pavé o celkové vypočtené hmotnosti ca 1,85 ct, značeno moskevským importním puncem s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 950/1000. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 11,86 g, z toho Au ca 7,5 g, Ag ca 3,5 g. Velikost prstenu: Velikost prstenu 54 Stav A.