Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Souprava s granáty

A58/523

SOUPRAVA S GRANÁTY

Čechy, Granát Turnov, 20. stol.
Dvoudílný tombakový náramek osazený 4 řadami broušených českých granátů různých velikostí, zásuvné zapínání s pojistným řetízkem ze žlutého kovu. Spolu: drobné stříbrné náušnice osazené 7 broušenými českými granáty do tvaru květu, , čsl. puncovní značka S-67, značka výrobce „G2“, uzávěr: šroubovací klips. Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost náušnic 2,20 g, Ø 1 cm, náramek Ø 6 cm. Stav A-B.