A58/523
SOUPRAVA S GRANÁTY
Čechy, Granát Turnov, 20. stol.
Dvoudílný tombakový náramek osazený 4 řadami broušených českých granátů různých velikostí, zásuvné zapínání s pojistným řetízkem ze žlutého kovu. Spolu: drobné stříbrné náušnice osazené 7 broušenými českými granáty do tvaru květu, , čsl. puncovní značka S-67, značka výrobce „G2“, uzávěr: šroubovací klips.
Ag ryzost
900/1000.
Celková (hrubá) hmotnost náušnic 2,20 g, Ø 1 cm, náramek Ø 6 cm.
Stav A-B.