Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlaté kapesní hodinky

A58/602

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko po r. 1880
Zlaté pánské tříplášťové kapesní hodinky, značeno: „No. 44610 LEVEES VISIBLE SPIRAL BREGUET“, bíle smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a samostatnou vteřinovkou, R-U puncovní značka pro cizí zboží Z-29, Au 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 108,32 g, Au ca 31,16 g, Ø 5,6 cm. Stav A/B. Jdoucí.