A58/605
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY
1902-1921
Tříplášťové kapesní hodinky (jeptišky) z růžového zlata, bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a samostatnou vteřinovkou, se šatlénem s přívěskem ze žlutého zlata, celková (hrubá) hmotnost 31,51 g, šatlén 9 g, Ø 3 cm, d. 12 cm. R-U puncovní značky pro cizí zboží Z-29 a Z-34, dále značeno „PRAGUE“, sériové číslo „13030“ a „10 rubis REMONTOIR“. Au 580/1000.
Jdoucí.