Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kapesní hodinky

A58/607

KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko, Ženeva, patrně Muret 19. / 20. stol.
Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky, Ø 3,5 cm, ciferník stříbrné barvy je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a zdoben florálním reliéfem a zlacenou aplikovanou bordurou, včetně klíčku, na plášti značeno „*FINE SILVER*“ a „CB“ v oválu a sériové číslo „5792“. Celková (hrubá) hmotnost 35,65 g, z toho Ag ca 12 g. Ag 835/1000. Stav A. Jdoucí. Osvědčení puncovního úřadu.