Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kapesní hodinky

A58/608

KAPESNÍ HODINKY

Morava, Třebíč, František Venkrbec 1. třetina 20. stol.
Pánské jednoplášťové kapesní hodinky z obecného kovu se stříbrným šatlénem o váze 10,19 g a délce 36 cm, bílý ciferník je dělen zlatými arabskými číslicemi pro hodiny, černými pro 24hodinové hodnoty a samostatnou vteřinovkou, značeno „FRANT. VENKRBEC / TŘEBÍČ“, sériové číslo „2219“. Stav A. Jdoucí.