A58/609
APLIKA SE SV. JIŘÍM
Evropa
19. stol.
Brož či závěs v renesančním tvarosloví, stříbro zlacené, polodrahokamy, perly, 6x5,5 cm. Ag 960/1000, 750/1000 a 680/1000. Celková (hrubá) hmotnost 87 g, z toho Ag ca 77 g, 3 g obecný kov, 17x15,5x5 cm. Adjustováno na sametové podložce v dřevěném zlaceném rámu pod sklem.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.