Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice pečetidel

A58/610

DVOJICE PEČETIDEL

Evropa 19. stol.
Dvě pečetidla oválného a kruhového tvaru s iniciálami a symbolickými obrazy rytými v tmavě zeleném kameni (patrně nefrit) a osazená ve zlaté montáži se závěsem, celková (hrubá) hmotnost 27,19 cm, z toho Au ca 20 g, neznačeno. Au 570/1000 a 650/1000. Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu.