A58/625
PRODAVAČKA RYB
19. stol.
Stříbrná plastika ženy s košíkem, prodávající či kupující úhoře, stojící u prázdného vědra a ošatky plné ryb na klenutém polokulovitém bohatě tepaném barokizujícím podstavci o 4 kulovitých nožkách. Ag 750/1000. Celková hmotnost 322,70 g, v. 15,5 cm. Značeno nezřetelně: „13(?)“.
Stav restaurováno.
Osvědčení puncovního úřadu.