Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem

A58/628

POHÁR S VÍKEM

Čechy, Praha, A. Kettner (?) 18?8
Stříbrný pohár v rokokovém stylu, zvonovitá kupa na vyšší patce, klenuté víko s hruškovitým úchytem, tepaný reliéfní dekor boltcových kartuší s akanty, mřížkami a květy, zlacený interiér, třináctilotové puncovní značky S-27, mistrovská značka „AK“. Celková (hrubá) hmotnost 273,40 g, v. 25,5 cm. Ag 812,5/1000. Stav A.