Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové svícny

A58/631

PÁROVÉ SVÍCNY

Anglie, Birmingham, J. Sherwood & Sons 1912
Dvojice stříbrných stolních svícnů v klasizujícím tvarosloví, kalichovité dříky se zubatým okrajem na masivních čtvercových podstavách zdobených jemným kanelováním a perlovcem, zespodu vyplněných pryskyřicí, celková (hrubá) hmotnost 470,15 g, v. 11 cm. Značeno výrobcem. Ag 925/1000. Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu.