Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný talíř

A58/636

STŘÍBRNÝ TALÍŘ

Rusko, Petrohrad 1795-1826
Hlubší kruhový talíř s širokým okrajem, zdobeným gravírovaným heraldickým motivem, značeno: městská značka, ryzostní číslo, mistrovská značka „H.T“ a kontrolorská značka „A.Я“ (Alexandr Iljič Jašinkov / Yashinkov). Celková hmotnost 366,12 g, Ø 22,5 cm. Ag 84 zolotniki (875/1000). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.