A58/636
STŘÍBRNÝ TALÍŘ
Rusko, Petrohrad
1795-1826
Hlubší kruhový talíř s širokým okrajem, zdobeným gravírovaným heraldickým motivem, značeno: městská značka, ryzostní číslo, mistrovská značka „H.T“ a kontrolorská značka „A.Я“ (Alexandr Iljič Jašinkov / Yashinkov). Celková hmotnost 366,12 g, Ø 22,5 cm. Ag 84 zolotniki (875/1000).
Osvědčení puncovního úřadu.