Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Slánka

A58/637

SLÁNKA

Rusko, Petrohrad 1842
Stříbrná slánka v rokokovém tvarosloví, oválný půdorys na nízké patce, plášť žebrovaný, reliéfní bordura na okraji, zlacený interiér, celková hmotnost 62,47 g, d. 10,5 cm, v. 4,5 cm. Značeno: městská značka, ryzostní číslo, mistrovská značka „C.M.S*“ a kontrolorská značka „A.T / 1842“. Ag 84 zolotniků (875/1000). Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.