A58/641
TROJICE POHÁRKŮ NA VODKU
20. stol.
Soubor tří stříbrných kalíšků kónického tvaru, jeden z nich na zvonovité nožce, tepaný a v jednom případě také smaltovaný (Tula) dekor florálních a architektonických motivů. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 98,46 g, v. max. 6,5 cm. Značeno: městská značka Moskva, kontrolorská značka „B.C / 18??“ (V. V. Savinskij / V. S. Smirnov?); městská značka Kijev (do r. 1896), kontrolorská značka S. K. Orlov (?), Kijev ca 1894-1896, mistrovská značka „ГP“ (? Kijev 1880-1908); 2. kokošnikový punc Kijev a mistrovská značka „ГP“.
Stav B - C.
Osvědčení puncovního úřadu.