A58/642
DVOJICE KALÍŠKŮ NA VODKU
Uhry / Rakousko-Uhersko, Vídeň
19. stol. - 1922
Dva stříbrné kónické kalíšky s ohrnutým okrajem, větší na pohledové straně gravírovaný barokizující kartuší s iniciálami „J. S.“, menší nezdobený. Značeno: zvířecí hlava a č. „13“ v kroužku / R-U puncovní značka S-30 (Diana), mistrovská značka „H.?“. Celková hmotnost 61,33 g, v. 5,5 cm a 5 cm. Ag 800/1000 a 812/1000.
Osvědčení puncovního úřadu.