Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice kalíšků na vodku

A58/642

DVOJICE KALÍŠKŮ NA VODKU

Uhry / Rakousko-Uhersko, Vídeň 19. stol. - 1922
Dva stříbrné kónické kalíšky s ohrnutým okrajem, větší na pohledové straně gravírovaný barokizující kartuší s iniciálami „J. S.“, menší nezdobený. Značeno: zvířecí hlava a č. „13“ v kroužku / R-U puncovní značka S-30 (Diana), mistrovská značka „H.?“. Celková hmotnost 61,33 g, v. 5,5 cm a 5 cm. Ag 800/1000 a 812/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.