A58/644
SADA ŠESTI POHÁRKŮ
20. stol.
Šest stříbrných zvonovitých pohárků na nožce, zdobených Tula-smaltem s florálními ornamenty, zlacené interiéry. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 291,57 g, v. 10,5 cm. Značeno ryzostním číslem a „7KXK“.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.