A58/645
SADA STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ
20. stol.
Souprava 10 stakanů ve tvaru vědérek s figurálními úchyty s postavami hudebníků a pijáků, uloženo v originální dřevěné etuji. Ag 800/1000), celková (hrubá) hmotnost 589,94, v. max. 8,7 cm. Značeno: mistrovská značka „A.A“ (snad kontrolor Anatolij Apollonovič Artsybašev?). Novodobý odlitek.
Osvědčení puncovního úřadu.