Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tabatěrka achát

A58/647

TABATĚRKA ACHÁT

19. / 20. stol.
Dóza obdélného tvaru, víčko na stěžejce je tvořeno leštěnou achátovou destičkou v dekorativní stříbrné montáži. Ag 88 zolotniků (916/1000). Celková (hrubá) hmotnost 91,08 g, Ag ca 61 g, 7,9x5,5x1,6 cm. Značeno: 1. kokošnikový punc ЯЛ, mistrovská značka „EK“ v oválu. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.