A58/648
TABATĚRKA MIKULÁŠ II.
19. / 20. stol.
Stříbrné pouzdro obdélného tvaru s víčkem na stěžejce zdobeným zlacenou aplikou carova poprsí, vyzlacený interiér. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 143,76 g, 8,7x6,9x1,4 cm. Značeno: 2. kokošnikový punc, mistrovská značka „EK“.
Osvědčení puncovního úřadu.