A58/649
TABATĚRKA S VĚNOVÁNÍM
20. stol.
Stříbrné pouzdro na cigarety obdélného tvaru, víčko na stěžejce, patentní uzávěr osazen rubínem, obě strany pláště bohatě zdobeny zlacenými aplikacemi s nápisy „ТЕАТРЪ АПОЛЛО КАЗАНЬ (Divadlo Apollo Kazaň)“, „CINEMA ECLAIR PARIS“, podpisy umělců, rytými dedikacemi s datací z 1. dekády 20. stol., barevným emailem i drobným diamantem. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 206,88 g, 11,8x8,9x1,5 cm. Značeno: 1. kokošnikový punc, mistrovská značka „AШ“.
Osvědčení puncovního úřadu.