A58/650
TABATĚRKA
19. / 20. stol.
Krabička obdélného tvaru z kořenového dřeva, uvnitř vykládaného želvovinou, odklopné víčko na stěžejce je zdobeno aplikou z bílého a žlutého kovu v podobě ruského carského orla, zdobenou barevnými emaily, rubíny a diamanty. 12x7x2,5 cm.
Stav restaurováno.