A58/654
STŘÍBRNÝ PODNOS
Čechy, Praha, patrně firma Alfred Pollak
20. / 30. léta 20. stol.
Stříbrný podnos obdélného tvaru s tenkou reliéfní bordurou v rokokovém tvarosloví. Celková hmotnost 649 g, 44x18 cm. Ag 800/1000. Značeno výrobcem, ryzostním číslem a 2. čsl. puncovními značkami, zespodu „5001 / III“.
Stav A/B.