A58/662
STŘÍBRNÁ DÓZA
20. stol.
Stříbrný košík obdélného půdorysu s odklopným víkem na stěžejce a broušenou vložkou z bezbarvého skla, proutěný proplétaný dezén. Celková (hrubá) hmotnost 135,09 g, 8x4,5x5,5 cm. Ag 875/1000. Značeno: 2. kokošnikový punc.
Osvědčení puncovního úřadu.