Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná miska (kovš)

A58/664

STŘÍBRNÁ MISKA (KOVŠ)

Evropa 20. stol.
Miska kapkovitého tvaru s rukojetí, stříbro zlacené, reliéfní ornamentální dekor v orientalizujícím stylu, osazeno barevnými kameny (růženín, jadeit). Celková (hrubá) hmotnost 90,80 g, z toho Ag ca 85 g, d. 15,5 cm. Značeno: maďarská puncovní značka pro cizí zboží (1966-1998) a „SILVER“. Ag 835/1000. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.