A58/665
LŽÍCE NA SMETANU
20. stol.
Lžíce téměř kruhového tvaru s tenkou, částečně tordovanou rukojetí. Zlacené stříbro zdobené florálními ornamenty v pestrém přihrádkovém cloisonné emailu. Značeno na boční straně rukojeti 2. kokošnikovým puncem a mistrovskou značkou „WH“. Celková (hrubá) hmotnost 78,34 g, z toho Ag ca 76 g, d. 17,6 cm. Ag 84 zolotniků (875/1000).
Stav restaurováno.
Osvědčení puncovního úřadu.