A58/666
DVOJICE LŽIČEK CLOISONNÉ
Dánsko
20. stol.
Dvě stříbrné čajové lžičky zdobené na svrchní straně včetně rukojeti barevným přihrádkovým cloisonné emailem v tónech bílé, modré a hnědé v historizující florální ornamentice. Značeno: městská puncovní značka: Dánsko, Kodaň, mistrovská značka „P.K(?)“, kontrolorská značka Simon Groth (1863-1904), ryzostní číslo. Celková (hrubá) hmotnost 31,38 g, z toho Ag ca 30 g, d. 11,9 cm. Ag 925/1000.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.