Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor stolního stříbra

A58/667

SOUBOR STOLNÍHO STŘÍBRA

Norsko 20. stol.
Dekorativní stříbrná lžička, kleště na cukr a souprava lžičky a dvouzubé vidličky, zdobeno technikou pestrobarevného plique-a-jour emailu, značeno ryzostními čísly a lžička s vidličkou mistrovskou značkou „JGK“ (Norsko, Johan G. Kjaerland, Bergen?). Celková (hrubá) hmotnost 59,43 g, z toho Ag ca 50 g, d. max. 11,7 cm. Ag 925/1000. Stav restaurováno. Osvědčení puncovního úřadu.