Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Miska

A58/668

MISKA

Norsko 20. stol.
Stříbrná miska zhotovená technikou plique-a-jour emailu ve tvaru vycházejícím ze stylizované vikingské lodi. Na podední značeno: „M. HAMMER“, „M“ s kladivem (Marius Hammer, Bergen, Norsko, 1847-1927?) a ryzostní číslo. Celková (hrubá) hmotnost 72,05 g, z toho Ag ca 57 g, d. 12 cm, v. 7,2 cm. Ag 930/1000. Stav restaurováno. Osvědčení puncovního úřadu.