Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kleště na cukr

A58/669

KLEŠTĚ NA CUKR

Rusko, Petrohrad před r. 1896
Stříbrné kleště na cukr v dekorativním rokokovém tvarosloví s reliéfním dekorem, značeno: městská značka, mistrovská značka „CGF/E(?)“, nečitelná kontrolorská značka, ryzostní číslo. Celková hmotnost 48,06 g, d. 14,8 cm. Ag 84 zolotniki (875/1000). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.