A58/670
STOLNÍ STŘÍBRO
Německo, Hannover, W. Lameyer & Sohn / Morava, Moravská Třebová, František Bibus, Československo, Sandrik
po r. 1872 - 1. pol. 20. stol.
Dvoje kleště na cukr a dvojice stojánků na příbor. Značeno: čsl. puncovní značka S-48 a S-64, ryzostní čísla a značky výrobce, celková (hrubá) hmotnost 102,17 g, d. max. 13 cm. Ag 800/1000.
Osvědčení puncovního úřadu.