A58/671
UKAZOVÁTKO NA TÓRU
Rakousko, Vídeň
1864
Stříbrné ukazovátko na Tóru v tradiční formě lidské ruky se vztyčeným ukazovákem a dlouhou, anatomicky tvarovanou rukojetí, ukončenou ozdobně tepanou hlavicí s florálním dekorem, opatřenou závěsem s řetízkem. Celková (hrubá) hmotnost 104,49 g, d. 25 cm, řetízek 67 cm. Značeno 13lotovým puncem a nečitelnou mistrovskou značkou.