A58/673
SERVÍROVACÍ PŘÍBOR
Francie, Paříž, Henri-Louis Chenailler
pol. 19. stol.
Luxusní stříbrná devítidílná servírovací souprava obsahuje nůž, velkou a malou tříhrotou vidličku, lžíci a vidličku ze slonoviny, lopatku, lžičku, prolamovanou naběračku a držák na pečeni, vše uloženo v původní etuji zn. „Lebert Bijouterie Orfèvrerie Epernay“. Čepel nože značena: „PARIS“, dále zn. „DÉPOSÉ“, francouzské puncovní značky pro větší zboží (hlava Minervy v osmihranu), značka výrobce „HC“. Celková (hrubá) hmotnost 851,20 g, z toho Ag ca 314 g, d. max. 32,5 cm. Ag 950/1000, rukojetě s jemně tepaným a gravírovaným dekorem.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.