A58/674
STŘÍBRNÝ PŘÍBOR
Rakousko-Uhersko, Vídeň, Josef Carl Klinkosch, a Praha
1866-1922
Šestiosobní souprava příborů v originální uzamykatelné dvouetážové etuji, celková (hrubá) hmotnost 1377 g, bez nožů 875 g, čistá hmotnost stříbra ca 806 g, d. 15,5 cm, 21,2 cm, 21,5 cm a 27 cm. Ag 800/1000. R-U puncovní značky S-30 (Diana), značka výrobce, mistrovské značky „V.N.“, „LG“, „FP“ a „Toth“, lžičky zdobeny rytými iniciálami na rukojeti: „P. K.“ a „MS“.
Stav restaurováno.
Nové čepele nožů (ocel).