A58/676
SADA PŘÍBORŮ
Německo, Brémy, Bremer Silberwarenfabrik
1905-1981
Stříbrný šestiosobní příbor v původní etuji, celková hmotnost bez nožů 804 g (čepele - ocel, zn.: „J. A. HENCKELS SOLINGEN ZWILLINGSWERK / NICHT ROSTEND“), celková (hrubá) hmotnost 1462,75 g, d. 21 cm (lžíce a vidlička) a 26 cm (nůž). Ag 800/1000, značeno výrobcem. Součástí sady je šestice lžiček z obecného kovu, d. 14,7 cm, zn. „KRUPP BERNDORF“, „21“ a „90“.
Osvědčení puncovního úřadu.