A58/678
STŘÍBRNÝ PŘÍBOR
Československo
1929-1940
Dvanáctiosobní souprava příborů obsahuje sadu pro hlavní chod, dezert, ryby a ovoce, lžičky čajové, moka a zmrzlinové, 2 servírovací lžíce a vidličky, nůž, malou a velkou naběračku, dvoje kleště na cukr a dortovou lopatku, celkem 194 ks, stříbro částečně zlacené, celková (hrubá) hmotnost 6461 g, bez nožů 4551 g, čistá hmotnost stříbra ca 4099 g. Ag 800/1000. 2. čsl. puncovní značky, ryzostní čísla, mistrovské značky „GM“, „FŠ“ a „AP“. Uloženo ve třech etážích v dřevěné kazetě s víkem intarzovaným slonovinou s erbovním motivem Ronovců.
Stav restaurováno.
Nové čepele nožů (ocel).