Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada vidliček

A58/679

SADA VIDLIČEK

Německo, Brémy, Koch & Bergfeld po r. 1859
Souprava 6 stříbrných dvouhrotých vidliček s rukojetí z perleti, dekor s motivy akantů, volut a lastury, d. 20 cm, celková (hrubá) hmotnost 172,26 g, z toho Ag ca 82 g. Značeno výrobcem. Ag 800/1000. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.