A58/684
RÁMEČEK NA FOTOGRAFII
20. stol.
Rám obdélného tvaru s oválným výřezem, chalcedon broušený, stříbro zlacené, sklo, rubíny, celková (hrubá) hmotnost 365,45 g, z toho Ag ca 65,45 g, 14,7x11,2x0,9 cm. Značeno: 1. kokošnikový punc, mistrovská značka „BA“. Ag 88 zolotniků (916/1000) a 925/1000.
Osvědčení puncovního úřadu.