Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza - vejce

A58/687

DÓZA - VEJCE

Rusko konec 19. stol.
Dóza vejčitého tvaru na třech kulovitých nožkách a s horní třetinou odnímatelnou v podobě víka s kulovitým úchytem, železo zdobené stříbrným, částečně zlaceným ornamentálním dekorem (technika taušírování), v. 8 cm, neznačeno. Stav restaurováno. Stav restaurováno.